Biz Kimiz?

Méja’nın hikayesi; yarım asırdır tekstil üretimi yapan bir ailenin temsilcisi olan Y.Mimar Süverçe Çilek Akın’ın, büyük ilgi duyduğu elit yaşam alanı tasarımları ve enstrümanlarını duyusal zevklere hitap edecek şekilde harmanlama isteği ile başladı... ve ortaya masa anlamına gelen “Méja” markası çıktı.

Akın, İngiltere'de yüksek lisans eğitiminde gözlemlediği renk skalası ve çizginin net kullanımını, aile kodlarından edindiği sofra kültürü üzerinde uygulayarak tasarım yeteneği ile duyguyu ortaya çıkaran bir sofra tekstili koleksiyonu çıkardı "MÉJA.MAYA".

İnsanlığın ve ortak yaşamın temel değeri olan yemek kültürünü sevgiyle kucaklayan Méja.Maya koleksiyonu, modern ve şık çizgisiyle, sofralara değer katacak titizlikle üretildi. Royal renkleriyle Méja.Maya koleksiyonu, altın ve gümüş nakışın sadelikle buluştuğu sofrayı parlattığı tasarımlardan oluşuyor.

Méja.Maya koleksiyonu ile en kısa sürede tanışmanız ve "küçük mutlulukların toplamından oluşan hayatta" en özel anlarınızda sizinle olmak dileğiyle..